Výprodej Organic Trevarno - sleva 40%! Do vyprodání zásob!

Značky Počet značek: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • Balm Balm

  Balm Balm je rodinná firma, která se snaží o maximálně ekologický přístup.

  Zakladatelkou firmy Balm Balm je Glenda Taylor - aromaterapeutka, parfumářka a konzultantka přírodní péče. Firma Balm Balm je výsledkem jejího snu o vytvoření cenově dostupné 100% organické péče o pleť s širokou distribuční základnou a certifikací Soil Association.

 • Douces Angevines

  Douces Angevines jsou průkopníkem bio kosmetiky ve Francii. Již od roku 1994 Michèle Cros, bylinkářka posláním i vzděláním, svou značkou nabízí zcela odlišný způsob jak o sebe pečovat. Získává to nejlepší z rostlin, které pečlivě pozoruje a studuje, a následně je přenáší do svých jedinečných kosmetických produktů, jež se nepodobají žádnému jinému produktu: cosméto-fluides® (kosmetická fluida).

 • La Corvette (La Savonnerie du Midi)

  Savonnerie du Midi byla založena v roce 1894 v Marseille. Vyráběla tři ikonické značky - Aubépine, L’Aigle Blanc and La Corvette. První dvě značky byly vyráběny až do konce roku 1980, zatímco Corvette s modrým logem a vyobrazením plachetnice je dodnes silnou a vyhledávanou značkou.

  V roce 2015 získala řada Corvette moderní vzhled.

  Značka La Corvette je kombinací modernosti a tradiční péče o tělo i domov. Mnoho jejích produktů nese certifikát Ecocert. Jedná se o reakci na dnešní hodnoty - návrat k přírodním, ekologicky šetrným postupům a autentickým produktům.

 • Organic Trevarno

  Organic Trevarno je britská značka certifikované přírodní kosmetiky. Na péči o krásu pomocí přírodních ingrediencí se specializuje již od roku 1998. Specializací této značky je  zdravá péče o pleť, která neobsahuje žádné chemikálie, ani umělé přísady - pouze pokožku milující a posilňující kosmetické živiny. Produkty nesou certifikát Organic Farmers & Growers.

  Organic Trevarno - to je řada přírodních a certifikovaných organických produktů, jenž jsou pečlivě a ručně vyráběné na Trevarno farmě v jižním Cornwallu. Produkty vyráběné z rostlin, květin, ovoce a bylin - všechny ingredience jsou přidány pro své léčivé a blahodárné kosmetické vlastnosti.

 • Phyt´s

  Účinná síla přírody už více než 40 let.

  Celé to začalo v roce 1972. Tehdy John Paul Llopart, biolog a naturopat, a Rosanne Verlé, kosmetička vytvořili Phytal, značku přírodní kosmetiky. Revoluční ve svém přístupu ke kráse, kterou hlásal jako neodlučitelnou od zdraví, pan Llopart založil základy Naturo-Esthétique® a stal se průkopníkem přírodní kosmetiky.

  Od začátku byly všechny produkty přírodního původu a byly určené pro kosmetičky. Produkty jako dobře známý anti-age krém Absolue, ultra jemná exfoliační gomáž Contact +, Sérum C 17 se svými 17-ti aktivními pročišťujícími složkami, byly vytvořeny právě tehdy staly se kultovními produkty značky. Sortiment se posléze rozšířil také o produkty domácí péče.

 • Studio 78 Paris

  Příběh značky Studio 78 Paris se začíná psát v make-up studiu na pařížské adrese č. 78. Vchází slečna M. Je krásná a elegatní, bohužel její pleť nesnese klasický make-up. Pro svoji citlivou pleť potřebuje něco přírodního, ale zároveň chce, aby to bylo „chic“. V hlavě se jí začínají rojit nápady… Ano, má vizi a koncept: vytvořit make-up pro ženy, které mají alergii na klasický make-up, ale přesto chtějí vypadat „chic“!

  Takto se zrodila značka Studio 78 Paris. Produkty této značky jsou excelentní kvality, příjemné při aplikaci, krásně voní a jsou v okouzlujícím balení. Jsou hypoalergenní a navíc v organické kvalitě. Obsahují minimálně 95% složek přírodního původu. Všechny produkty jsou certifikovány certifikační agenturou ECOCERT.

 • SUTI

  Suti je britská značka organické kosmetiky.

  Všechny produkty kosmetické řady SUTI obsahují ty nejlepší organické esenciální oleje a za studena lisované rostlinné oleje. Při přípravě produktů kosmetiky SUTI se využívá působení přírodních energií jako je Reiki, meditace, práce s krystaly a květinovými esencemi i působení Luny.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek