Totální výprodej skladových zásob! Levněji už to nejde!
Navíc ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek.

Značky Počet značek: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • Balm Balm

  Balm Balm je rodinná firma, která se snaží o maximálně ekologický přístup.

  Zakladatelkou firmy Balm Balm je Glenda Taylor - aromaterapeutka, parfumářka a konzultantka přírodní péče. Firma Balm Balm je výsledkem jejího snu o vytvoření cenově dostupné 100% organické péče o pleť s širokou distribuční základnou a certifikací Soil Association.

 • Douces Angevines

  Douces Angevines jsou průkopníkem bio kosmetiky ve Francii. Již od roku 1994 Michèle Cros, bylinkářka posláním i vzděláním, svou značkou nabízí zcela odlišný způsob jak o sebe pečovat. Získává to nejlepší z rostlin, které pečlivě pozoruje a studuje, a následně je přenáší do svých jedinečných kosmetických produktů, jež se nepodobají žádnému jinému produktu: cosméto-fluides® (kosmetická fluida).

 • Hristina

  Hristina je 100% přírodní bulharská kosmetika, která je vyráběna unikátními výrobními postupy předávanými z generace na generaci. Při výrobě dochází k míchání vody, čistých přírodních olejů, másel a bylinných extraktů za určité teploty a rychlosti tak, aby vznikl výsledný homogenní produkt, který je svou konzistencí maximálně podobný drogeristické kosmetice ale naprosto se odlišuje složením, protože je schopný dodat pokožce tu nejlepší výživu bez použití jediné kapky chemie.

  Kosmetika Hristina neobsahuje žádné minerální oleje, parabeny, sulfáty, chemické konzervanty, silikony, PEG a jinou chemii.

  100% přírodní složení je uvedeno u každého produktu.

   Díky striktnímu dodržování výrobního postupu jsme získali tyto certifikáty:

   ​

 • La Corvette (La Savonnerie du Midi)

  Savonnerie du Midi byla založena v roce 1894 v Marseille. Vyráběla tři ikonické značky - Aubépine, L’Aigle Blanc and La Corvette. První dvě značky byly vyráběny až do konce roku 1980, zatímco Corvette s modrým logem a vyobrazením plachetnice je dodnes silnou a vyhledávanou značkou.

  V roce 2015 získala řada Corvette moderní vzhled.

  Značka La Corvette je kombinací modernosti a tradiční péče o tělo i domov. Mnoho jejích produktů nese certifikát Ecocert. Jedná se o reakci na dnešní hodnoty - návrat k přírodním, ekologicky šetrným postupům a autentickým produktům.

 • Organic Trevarno

  Organic Trevarno je britská značka certifikované přírodní kosmetiky. Na péči o krásu pomocí přírodních ingrediencí se specializuje již od roku 1998. Specializací této značky je  zdravá péče o pleť, která neobsahuje žádné chemikálie, ani umělé přísady - pouze pokožku milující a posilňující kosmetické živiny. Produkty nesou certifikát Organic Farmers & Growers.

  Organic Trevarno - to je řada přírodních a certifikovaných organických produktů, jenž jsou pečlivě a ručně vyráběné na Trevarno farmě v jižním Cornwallu. Produkty vyráběné z rostlin, květin, ovoce a bylin - všechny ingredience jsou přidány pro své léčivé a blahodárné kosmetické vlastnosti.

 • Phyt´s

  Účinná síla přírody už více než 40 let.

  Celé to začalo v roce 1972. Tehdy John Paul Llopart, biolog a naturopat, a Rosanne Verlé, kosmetička vytvořili Phytal, značku přírodní kosmetiky. Revoluční ve svém přístupu ke kráse, kterou hlásal jako neodlučitelnou od zdraví, pan Llopart založil základy Naturo-Esthétique® a stal se průkopníkem přírodní kosmetiky.

  Od začátku byly všechny produkty přírodního původu a byly určené pro kosmetičky. Produkty jako dobře známý anti-age krém Absolue, ultra jemná exfoliační gomáž Contact +, Sérum C 17 se svými 17-ti aktivními pročišťujícími složkami, byly vytvořeny právě tehdy staly se kultovními produkty značky. Sortiment se posléze rozšířil také o produkty domácí péče.

 • Studio 78 Paris

  Příběh značky Studio 78 Paris se začíná psát v make-up studiu na pařížské adrese č. 78. Vchází slečna M. Je krásná a elegatní, bohužel její pleť nesnese klasický make-up. Pro svoji citlivou pleť potřebuje něco přírodního, ale zároveň chce, aby to bylo „chic“. V hlavě se jí začínají rojit nápady… Ano, má vizi a koncept: vytvořit make-up pro ženy, které mají alergii na klasický make-up, ale přesto chtějí vypadat „chic“!

  Takto se zrodila značka Studio 78 Paris. Produkty této značky jsou excelentní kvality, příjemné při aplikaci, krásně voní a jsou v okouzlujícím balení. Jsou hypoalergenní a navíc v organické kvalitě. Obsahují minimálně 95% složek přírodního původu. Všechny produkty jsou certifikovány certifikační agenturou ECOCERT.

 • SUTI

  Suti je britská značka organické kosmetiky.

  Všechny produkty kosmetické řady SUTI obsahují ty nejlepší organické esenciální oleje a za studena lisované rostlinné oleje. Při přípravě produktů kosmetiky SUTI se využívá působení přírodních energií jako je Reiki, meditace, práce s krystaly a květinovými esencemi i působení Luny.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek