Totální výprodej skladových zásob! Levněji už to nejde!
Navíc ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek.

Studio 78: Tvářenka a oční stíny

Vloženo
V dnešním článku se podíváme na přírodní dekorativku značky Studio 78 Paris, která mi na vyzkoušení přišla z e-shopu LucaNatura.cz. Všechny výrobky této značky jsou vyráběné pro ženy s citlivou pletí. Jsou luxusní kvality, příjemné při aplikaci, krásně voní a jsou v kouzelném balení.
Tato emulze je jemná, uklidňující a je vysoce efektivní pro čištění pleti. Skvěle odstraní i makeup a dokonce i řasenku z očí. Oči nedráždí a tak je vhodná i pro citlivější oční okolí.
Balzám má jemnou konzistenci kterou připomíná kokosový olej, ale není tak mastný. Já si s ním nejčastěji mažu problematická místečka, jako jsou lokty a suché ruce a je fakt, že ho stačí jen trošičku a krásně se rozetře a do pokožky vstřebá.
"Kokosový odličovač má složení na bázi kokosového oleje a je vhodný i na tu nejcitlivější pleť. Skvěle vám odlíčí z pleti make-up i odolnější oční stíny."
"Krém je v tubě, která má příjemný a jednoduchý design, kde se prolíná bílá a růžová barva. Musím pochválit balení, protože mám krémy v tubičkách nejraději, je to pro mně praktické a především i hygieničtější, než produkty v kelímku."
  • 1
  • 2
Ukázat 1 to 5 of 10 (1 Stránky)