Vánoce na LucaNatura - ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek!

Novinky

Tato emulze je jemná, uklidňující a je vysoce efektivní pro čištění pleti. Skvěle odstraní i makeup a dokonce i řasenku z očí. Oči nedráždí a tak je vhodná i pro citlivější oční okolí.
Balzám má jemnou konzistenci kterou připomíná kokosový olej, ale není tak mastný. Já si s ním nejčastěji mažu problematická místečka, jako jsou lokty a suché ruce a je fakt, že ho stačí jen trošičku a krásně se rozetře a do pokožky vstřebá.
"Kokosový odličovač má složení na bázi kokosového oleje a je vhodný i na tu nejcitlivější pleť. Skvěle vám odlíčí z pleti make-up i odolnější oční stíny."
"Krém je v tubě, která má příjemný a jednoduchý design, kde se prolíná bílá a růžová barva. Musím pochválit balení, protože mám krémy v tubičkách nejraději, je to pro mně praktické a především i hygieničtější, než produkty v kelímku."

SUTI na blogu Milano Style

Vloženo
"Dnes bych rád napsal něco o další čistě přírodní kosmetice a tentokrát je to britská značka SUTI, kterou lze pořídit na českém e-shopu lucanatura.cz. Tato značka vyrábí pouze přípravky z rostlinných surovin ..."
  • 1
  • 2
Ukázat 1 to 5 of 9 (1 Stránky)