Totální výprodej skladových zásob! Levněji už to nejde!
Navíc ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek.

O nás

Vítejte v našem obchodě s přírodní kosmetikou.

Produkty, které Vám zde nabízíme, obsahují velmi vysoké procento přírodních složek v bio kvalitě. Mnoho produktů v našem e-shopu obsahuje i více než 90% složek přírodního původu, některé produkty dokonce obsahují i 100% složek přírodního původu. 

 

Jak to všechno začalo?

Po narození dcery jsem se začala více zajímat o složení potravin i kosmetických výrobků.

Produkty běžné kosmetiky najednou nebyly to, co jsem potřebovala. Objevila jsem čisté rostlinné oleje a přírodní balzámy a od těch byl jen krůček ke kosmetickým fluidům. Má unavená pleť začala opět zářit. Nejdříve jsem střídala produkty běžné kosmetiky s těmi přírodními a najednou jsem zjistila, že ta přírodní začíná převažovat. A ke svému překvapení jsem také zjistila, že není bio kosmetika jako bio kosmetika. Některá obsahuje 10% přírodních složek, jiná i více než 95% přírodních složek. A právě tato kvalitní kosmetika mě naprosto nadchla. Je plná vzácných ingrediencí, zpracovávaných s láskou a péčí. Mé pleti se vrací mládí a energie. A já se nikdy necítila tak krásná jako teď. Těším se každý den na svoje malé rituály péče o pleť, kterou jsem nikdy příliš neřešila. Až doposud.  

Chcete to také vyzkoušet?

Vstupte do našeho obchodu a nechte se okouzlit nevšední přírodní péčí, která bude hýčkat Vaše smysly. Objevíte zde luxusní produkty, plné vzácných ingrediencí, při jejichž přípravě se snoubí tradiční receptury a moderní biotechnologie.

Francouzská značka Douces Angevines Vám představí jedinečné kosmetické produkty, které se nepodobají žádnému jinému produktu: cosméto-fluides® (kosmetická fluida). 

Vyzkoušejte organickou britskou biokosmetiku SUTI, při jejíž přípravě se využívá působení přírodních energií jako je Reiki, meditace, práce s krystaly a květinovými esencemi. 

Chcete být „CHIC“ i s bio kosmetikou? S francouzskou dekorativní kosmetikou značky Studio 78 Paris je to tak snadné! Použité pigmenty jsou výhradně rostlinného a minerálního původu, přírodní ošetřující ingredience Vaši pleť zvláčňují a chrání. 

Organickou kosmetiku Balm Balm prostě musíte mít. Produkty Balm Balm uklidňují, hojí a vyživují pokožku. Navíc skvěle voní a vypadají tak roztomile. Jejich obaly jsou recyklovatelné a od roku 2009 jsou certifikovány FSC.