Totální výprodej skladových zásob! Levněji už to nejde!
Navíc ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek.

Seznam produktů výrobce Phyt´s

Účinná síla přírody už více než 40 let.

Celé to začalo v roce 1972. Tehdy John Paul Llopart, biolog a naturopat, a Rosanne Verlé, kosmetička vytvořili Phytal, značku přírodní kosmetiky. Revoluční ve svém přístupu ke kráse, kterou hlásal jako neodlučitelnou od zdraví, pan Llopart založil základy Naturo-Esthétique® a stal se průkopníkem přírodní kosmetiky.

Od začátku byly všechny produkty přírodního původu a byly určené pro kosmetičky. Produkty jako dobře známý anti-age krém Absolue, ultra jemná exfoliační gomáž Contact +, Sérum C 17 se svými 17-ti aktivními pročišťujícími složkami, byly vytvořeny právě tehdy staly se kultovními produkty značky. Sortiment se posléze rozšířil také o produkty domácí péče.

V roce 2004 se značka integrovala do skupiny Jérodia a nabrala nový rozměr. Název se změnil na PHYT´S a firma se usadila sa v Cahors, na břehu řeky Lot. Thierry Logre, biolog zapálený do bylinné a alternativní medicíny, převzal opratě značky s touhou zvěčnit ducha a odlišnost PHYT´S. Díky tomu se zrychlila inovace produktů, mezinárodní rozvoj a hodnota značky. 

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek