Totální výprodej skladových zásob! Levněji už to nejde!
Navíc ke každé objednávce nad 1000 Kč mýdlo z Provence jako dárek.

Seznam produktů výrobce Douces Angevines

Douces Angevines jsou průkopníkem bio kosmetiky ve Francii. Již od roku 1994 Michèle Cros, bylinkářka posláním i vzděláním, svou značkou nabízí zcela odlišný způsob jak o sebe pečovat. Získává to nejlepší z rostlin, které pečlivě pozoruje a studuje, a následně je přenáší do svých jedinečných kosmetických produktů, jež se nepodobají žádnému jinému produktu: cosméto-fluides® (kosmetická fluida).

Douces Angevines udržují řemeslnou výrobu, realizovanou zcela ručně s tím, co rostliny, při dodržování rytmů přírody, slunce a měsíce, mohou nabídnout. Následují alchimistickou tradici a práci s rostlinnou říší provádí « úměrně člověku » : sběr je omezený pouze na nezbytné množství a objem vyrobeného produktu musí vždy umožnit manuální dynamizaci.


Produkty jsou zpracovávané pár krůčků od zahrady, kde se sklízí květiny, které se následně, po maceraci, dynamizaci a filtraci, stanou aktivními principy v produktech.


40% použitých rostlin a květin pochází ze zahrady


20% tvoří rostliny nasbírané ve volné přírodě na chráněných místech, samozřejmě sbírané za dodržování pravidel dobrého úmyslu


40% pochází od malých výrobců, často z Anjou (esenciální oleje, specifické rostlinné oleje)


« Promlouvám k rostlinám a stromům…Vím, že pracuji s živým materiálem, ve vzájemné lásce. Produkt, který vzniká je svědectvím této lásky a předává ji dál. » Michèle Cros

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek